Żaneta Wańczyk

Pracuję jako starsza specjalistka ds. PR i komunikacji w BWA Wrocław, a z wykształcenia jestem etnolożką i antropolożką społeczno-kulturową ze szczególną zajawką do antropologii nowych mediów. Od 2017 wspieram wizerunkowo artystów, promuję festiwale muzyczne i działania twórcze. Od niedawna jestem redaktorką muzyczną w Akademickim Radiu LUZ. Ukończyłam Uniwersytet Wrocławski, studiowałam na wymianie na Uniwersytecie Jagiellońskim i uczęszczałam do Wrocławskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Łapię doświadczenia i promuję to, co dobre. Inaczej bym tego nie robiła.

ja i Wtorek
polecajki

"Chcemy więcej! Było super, konkretnie, profesjonalnie, a wszystko w luźnej atmosferze w sali teatralnej pałacu. Żaneta umie prezentować."

Fundacja Pałac Gorzanów instytucja

"Żaneta przygotowała dla mnie dwa dni warsztatów Personal Branding oraz bogate materiały do późniejszego wykorzystania w mojej pracy pośrednika. Pomogła mi nauczyć się obsługiwać media społecznościowe oraz LinkedIn, pomóc wizerunkowo oraz stworzyć strategię działań do osiągnięcia celów sprzedażowych."

Polskie Nieruchomości - Wielka Wyspa pośrednik nieruchomości

"Prowadząca szkolenie jest osobą kompletną, rzetelną i komunikatywną, traktującą uczestników po partnersku. Profesjonalnie i przejrzyście objaśniała poszczególne zagadnienia oraz wyczerpująco odpowiadała na pytania. Szkolenie zostało bardzo dobrze ocenione przez uczestników pod kątem przydatności w pracy."

Powiatowa Miejska Biblioteka Publiczna w Kłodzku instytucja

"Bardzo cenimy sobie współpracę z Żanetą i rozwój kont na social mediach Bartka. Myśląc o tym, tak naprawdę nie widzimy tego rozwoju bez Żanety i nie jest to puste gadanie. Naprawdę tęsknimy!"

Bartek Królik & manager Robert Gładyszewski muzyk

"Dziękuję za posty i całą pracę wykonaną dla mnie. Pani Żaneta wyróżniała się Pani wyjątkowym podejściem, bardzo uprzejmym, taktownym i wyważonym. Miałam wrażenie, że panuje nad emocjami i jest zawsze gotowa do pomocy. Życzę powodzenia i sukcesów!"

Agnieszka Kopczyńska Kardaś artysta

"Było mi bardzo miło pracować z Panią Żanetą i życzę jej dużo, dużo dobrego. Proszę się nie rozstawać z moją muzyką ;)"

Robert Mróz muzyk

"Pani Żaneta jest osobą profesjonalną, rzetelną w wykonywaniu swoich zadań, dokładną, dbającą o szczegóły, terminową, cierpliwą w kontaktach z osobą niezbyt ułatwiającą pracę z powodu swojego niezorientowana w sprawach technicznych, chętnie służącą radą i przede wszystkim zainteresowaną tym, aby efekt końcowy danego projektu wypadł jak najlepiej. Jeszcze raz bardzo dziękuję za współpracę."

Maria Węgrzyniak-Szczepkowska artystka
Back to top